Lux Express bussit
Pärnun Linja-autoasema - Riika Linja-autoasema
14.12.2018
15:50 18:25
2h 35m
Lux Express
Pärnun Linja-autoasema - Riika Linja-autoasema
Lux Express Lounge
 
30,00
Valittu
Normaalilippu
 
18,00
Valittu
Kampanjahinta
 
18,00
Valittu
16:50 19:25
2h 35m
Lux Express
Pärnun Linja-autoasema - Riika Linja-autoasema
Lux Express Lounge
 
-
Valittu
Normaalilippu
 
16,00
Valittu
Kampanjahinta
 
16,00
Valittu
17:50 20:25
2h 35m
Lux Express
Pärnun Linja-autoasema - Riika Linja-autoasema
Lux Express Lounge
 
-
Valittu
Normaalilippu
 
16,00
Valittu
Kampanjahinta
 
16,00
Valittu
18:50 21:25
2h 35m
Lux Express
Pärnun Linja-autoasema - Riika Linja-autoasema
Lux Express Lounge
 
30,00
Valittu
Normaalilippu
 
18,00
Loppuunmyyty
Valittu
Kampanjahinta
 
18,00
Valittu
19:50 22:25
2h 35m
Lux Express
Pärnun Linja-autoasema - Riika Linja-autoasema
Lux Express Lounge
 
30,00
Valittu
Normaalilippu
 
16,00
Valittu
Kampanjahinta
 
16,00
Valittu
Muut ajajat
Pärnun Linja-autoasema - Riika Linja-autoasema
14.12.2018
Vuoroja ei löytynyt