Lux Express autobusi
Rīga, Autoosta - Viļņa, Autoosta
19.01.2018
13:45 18:00
4h 15m
Rīga, Autoosta - Viļņa, Autoosta , Lux Express
Lux Express Lounge
 
28,00
Izvēlētais
Parastā biļete
 
18,00
Izvēlētais
AKCIJAS CENA
 
18,00
Izvēlētais
16:00 20:15
4h 15m
Rīga, Autoosta - Viļņa, Autoosta , Lux Express
Lux Express Lounge
 
-
Izvēlētais
Parastā biļete
 
18,00
Izvēlētais
AKCIJAS CENA
 
18,00
Izvēlētais
17:30 21:30
4h 0m
Rīga, Autoosta - Viļņa, Autoosta , Lux Express
Lux Express Lounge
 
28,00
Izvēlētais
Parastā biļete
 
18,00
Izvēlētais
AKCIJAS CENA
 
18,00
Izvēlētais
18:45 22:40
3h 55m
Rīga, Autoosta - Viļņa, Autoosta , Lux Express
Lux Express Lounge
 
28,00
Izvēlētais
Parastā biļete
 
18,00
Izvēlētais
AKCIJAS CENA
 
18,00
Izvēlētais
22:50 03:10
4h 20m
Rīga, Autoosta - Panevēža Autoosta - Viļņa, Autoosta
Lux Express Estonia AS
Lux Express Lounge
 
-
Izvēlētais
Parastā biļete
 
18,00
Izvēlētais
AKCIJAS CENA
 
18,00
Izvēlētais
Citi autobusi
Rīga, Autoosta - Viļņa, Autoosta
19.01.2018
16:20 20:45
4h 25m
Rīga, Autoosta - Viļņa, Autoosta, Eurolines
Parastā biļete
 
16,00
Izvēlētais
AKCIJAS CENA
 
16,00
Izvēlētais