Lux Express bussid
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam
20.02.2017
07:00 10:20
3h 20m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
13,00
Valitud
Kampaaniahind
 
13,00
Valitud
11:30 14:45
3h 15m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
12,00
Valitud
Kampaaniahind
 
12,00
Valitud
13:00 16:15
3h 15m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
15:00 18:20
3h 20m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
15:45 18:28
2h 43m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
13,00
Valitud
Kampaaniahind
 
13,00
Valitud
17:00 20:15
3h 15m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
18:30 21:45
3h 15m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
20:00 23:15
3h 15m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
10,00
Valitud
Kampaaniahind
 
10,00
Valitud
23:00 01:45
2h 45m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
13,00
Valitud
Kampaaniahind
 
13,00
Valitud
23:59 03:35
3h 36m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
13,00
Valitud
Kampaaniahind
 
13,00
Valitud
Teised vedajad
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam
20.02.2017
14:30 17:20
2h 50m
Tallinna bussijaam - Narva bussijaam, Simple Express
Tavapilet
 
13,00
Valitud
Kampaaniahind
 
13,00
Valitud