Lux Express bussid
Tallinna bussijaam - Vilniuse bussijaam
20.02.2017
06:00 15:00
9h 0m
Tallinna bussijaam - Riia bussijaam - Vilniuse bussijaam
Lux Express Estonia AS
Tavapilet
 
37,00
Valitud
Kampaaniahind
 
37,00
Valitud
07:00 16:45
9h 45m
Tallinna bussijaam - Riia bussijaam - Vilniuse bussijaam
Lux Express Estonia AS
Tavapilet
 
39,00
Valitud
Kampaaniahind
 
39,00
Valitud
08:30 19:40
11h 10m
Tallinna bussijaam - Riia bussijaam - Vilniuse bussijaam
Lux Express Estonia AS
Tavapilet
 
37,00
Valitud
Kampaaniahind
 
37,00
Valitud
10:00 19:05
9h 5m
Tallinna bussijaam - Vilniuse bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
27,00
Valitud
Kampaaniahind
 
27,00
Valitud
12:45 22:15
9h 30m
Tallinna bussijaam - Riia bussijaam - Vilniuse bussijaam
Lux Express Estonia AS
Tavapilet
 
37,00
Valitud
Kampaaniahind
 
37,00
Valitud
17:00 03:10
10h 10m
Tallinna bussijaam - Riia bussijaam - Vilniuse bussijaam
Lux Express Estonia AS
Tavapilet
 
41,00
Valitud
Kampaaniahind
 
41,00
Valitud
22:30 06:55
8h 25m
Tallinna bussijaam - Vilniuse bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
20,00
Valitud
Kampaaniahind
 
20,00
Valitud
Teised vedajad
Tallinna bussijaam - Vilniuse bussijaam
20.02.2017
11:15 20:45
9h 30m
Tallinna bussijaam - Riia bussijaam - Vilniuse bussijaam
Lux Express Estonia AS / UAB TOKS(Tolimojo keleivinio transporto kompanija)
Tavapilet
 
37,00
Valitud
Kampaaniahind
 
37,00
Valitud