Lux Express bussid
Tallinna bussijaam - Võru bussijaam
23.03.2017
16:30 20:05
3h 35m
Tallinna bussijaam - Võru bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
15,00
Valitud
Kampaaniahind
 
15,00
Valitud
20:00 23:32
3h 32m
Tallinna bussijaam - Võru bussijaam, Lux Express
Tavapilet
 
14,00
Valitud
Kampaaniahind
 
14,00
Valitud
Teised vedajad
Tallinna bussijaam - Võru bussijaam
23.03.2017
07:00 11:10
4h 10m
Tallinna bussijaam - Tartu bussijaam - Võru bussijaam
Lux Express Estonia AS / Eesti Buss OÜ
Tavapilet
 
16,50
Valitud
Kampaaniahind
 
16,50
Valitud
09:00 13:10
4h 10m
Tallinna bussijaam - Tartu bussijaam - Võru bussijaam
Lux Express Estonia AS / Eesti Buss OÜ
Tavapilet
 
16,50
Valitud
Kampaaniahind
 
16,50
Valitud
14:00 18:25
4h 25m
Tallinna bussijaam - Tartu bussijaam - Võru bussijaam
Lux Express Estonia AS / Eesti Buss OÜ
Tavapilet
 
16,50
Valitud
Kampaaniahind
 
16,50
Valitud
15:00 19:40
4h 40m
Tallinna bussijaam - Tartu bussijaam - Võru bussijaam
Lux Express Estonia AS / Eesti Buss OÜ
Tavapilet
 
16,50
Valitud
Kampaaniahind
 
16,50
Valitud